معماری
خانه / آموزش زبان ترکی استابولی / آموزش زبان ترکی استابولی رایگان-ismek

آموزش زبان ترکی استابولی رایگان-ismek

تاریخ زبان ترکیه‌,Yabancılar için Türkçe,آموزش زبان ترکی استانبولی در سفر به ترکیه
پشتیبانی و مشاوره رایگان اخذ اقامت ترکیه و مهاجرت

آموزش رایگان زبان ترکی استابولی-ismek :

اگه علاقه مند به آموزش زبان ترکی استانبولی به صورت رایگان هستید،حتما این پست استانبول سرا رو تا آخر ملاحظه کنید.چون پیشنهاد های خیلی خوبی برای یادگیری راحت و سریع زبان ترکی استانبولی براتون داریم.

ismek ، شهرداری استانبول کلاس های رایگان آموزشی در ترکیه را برای علاقه مندان به یادگیری زبان مختلف اعم از زبان انگلیسی، آلمانی، روسی و ترکی و همچنین در ismek ، آموزش هایی چون آموزش نرم افزار های کامپیوتری را در تمامی مراکز  ismek به صورت کاملا رایگان برگزار می کنند.

آموزش رایگان زبان ترکی استابولی-ismek,آموزش رایگان زبان ترکی استابولی,آموزش برای مهاجران کشورترکیه
آموزش رایگان زبان ترکی استابولی-ismek,آموزش رایگان زبان ترکی استابولی,آموزش برای مهاجران کشورترکیه

مرکز آموزش زبان ترکی استابولی مدرکی برای آموزش های خود ارائه می دهد که بسیار معتبر است ، این آموزش ها شامل آشپزی، طراحی سایت، نرم افزار های کامپیوتر، آموزش زبان های گوناگون، تکنسین کامپیوتر، ماساژ، صنایع دستی، مشاوره املاک، نقاشی، خیاطی، آرایشگری، حسابداری و اکثر رشته های فنی حرفه ای، است که مدارک های ismek نسبت به موسسات دیگر معتبر تر است.

ismek,کلاس زبان ترکی در استانبول,آموزش رایگان زبان ترکی استابولی
ismek,کلاس زبان ترکی در استانبول,آموزش رایگان زبان ترکی استابولی

لازم به ذکر است که تمامی این کلاس ها بصورت رایگان است. این دوره ها حتی برای کسانی اقامت ندارند نیز ارائه می شوند البته باید زمان مصاحبه داشته باشند. مزیت این کلاس ها مدارک آن هاست که بسیار معتبر است، برای ثبت نام در این کلاس ها نیاز است که به وب سایت زیر مراجعه کنید و با شماره کارت اقامت خود ثبت نام کنید و از دوره های آموزشی آن استفاده کنید.

https://www.ismek.ist

دلایل مهم برای یادگیری زبان ترکی:

این روزها شرکت های تجاری و کارخانه های ترکی زیادی در سراسر دنیا وجود دارد و بسیاری از کشورها در حال همکاری و تجارت با این شرکت ها هستند.  افرادی که بخواهند در این شرکت های تجاری یا کارخانه ها مشغول به کار شوند، باید به اندازه کافی باید به زبان ترکی تسلط داشته باشند و بدون تسلط کامل بر زبان ترکی، همکاری با این شرکت ها امری محال و غیر ممکن است.

آموزش زبان ترکی به ویژه برای افرادی که به قصد کار یا ادامه تحصیل به کشور ترکیه مهاجرت می کنند، از مهمترین نکات قبل از مهاجرت است. افرادی که برای کار و تجارت به کشور ترکیه مهاجرت می کنند، باید ابتدا در دوره های مقدماتی آموزش زبان ترکی شرکت کنند و بعد از تمام شدن دوره های اولیه باید در دوره های آموزش تجاری زبان ترکی شرکت کرده و تمام اصطلاحات و واژه های مربوط به امور تجاری را یاد بگیرند.

تاریخ زبان ترکیه‌,Yabancılar için Türkçe,آموزش زبان ترکی استانبولی در سفر به ترکیه
تاریخ زبان ترکیه‌,Yabancılar için Türkçe,آموزش زبان ترکی استانبولی در سفر به ترکیه

آشنا شدن با این اصطلاحات کاری قبل از مهاجرت، باعث پیشرفت و ارتقای شغلی افراد می شود و افراد به خاطر آشنایی با زبان ترکی، با مشکلی در زمینه کاری مواجه نمی شوند. با استفاده از دوره های مخصوص آموزش زبان ترکیبرنامه اندروید آموزش زبان ترکی استانبولی”می توانید به راحتی در مذاکرات تجاری و جلسات کاری که به زبان ترکی است، شرکت کنید و در صورت لزوم می توانید به راحتی با شرکت های ترکی قرارداد کاری ببندید.

آموزش زبان ترکی، شما را با فرهنگ و سنت های کشور ترکیه و همچنین شرایط اقتصادی این کشور آشنا می کند و همین امر باعث می شود اگر به قصد کار به ترکیه مهاجرت کرده باشید، در کار خود موفق شوید.

دوره آموزش زبان ترکی با فیلم آموزشی برای فارسی زبانان و مهاجران ترکیه:

با توجه به اهمیت بسیار زیاد یادگیری زبان ترکی استانبولی برای عزیزانی که به ترکیه مهاجرت کردن و یا علاقه زیادی به زبان ترکی دارن،برنامه اندروید آموزش زبان ترکی استانبولیبصورت حرفه ای رو آماده کردیم و میتونید به صورت رایگان برنامه رو دانلود و از یادگیری ترکی استانبولی با ویدیو توسط استاد خصوصی لذت ببرید.

امروزه تب مهاجرت به ترکیه بسیار داغ شده است و عده ای قصد مهاجرت به این کشور را دارند. دلیل این امر رشد ترکیه در چند سال اخیر است مانند رشد اقتصادی و رشد در آموزش که باعث شده است برخی دانشگاه های ترکیه در بین صد دانشگاه برتر جهان جا باز کنند. برای مهاجرت به ترکیه فقط یاد گرفتن زبان انگلیسی کافی نیست چرا که با اینکه ترکیه کشوری توریستی محسوب می شود اما مردم این کشور به زبان انگلیسی مسلط نیستند و شما قطعا دچار مشکل می شوید. به همین منظور شما باید به زبان استانبولی نیز مسلط باشید.

اگر شما فرصت نکردید که زبان ترکی را فرا بگیرید ناراحت نباشید زیرا دوره آموزشی زبان ترکی با فیلم آموزشی برای ایرانیان آماده شده و میتونید استفاده کنید.

دوره زبان ترکی در ترکیه ،آموزشی برای مهاجران ترکیه
دوره زبان ترکی در ترکیه ،آموزشی برای مهاجران ترکیه

برای دانلود دوره آموزش زبان ترکی استابولی با فیلم روی دکمه زیر کلیک کرده و برنامه رو دریافت کنید

دانلود بهترین برنامه خودآموز زبان ترکی استانبولی

برای “دانلود دیکشنری ترکی فارسی برای گوشی اندروید” روی دکمه زیر کلیک کرده و برنامه رو دریافت کنید

دانلود دیکشنری آفلاین ترکی فارسی برای گوشی اندروید

مهمترین دلایل مهاجرت افراد به کشور ترکیه:

در سال های اخیر به خاطر مشکلات اقتصادی و سیاسی، مهاجرت به کشورهای اروپایی به امری محال و غیر ممکن تبدیل شده است. کشور ترکیه از نظر اقتصادی مناسب ترین کشور برای مهاجرت است و به همین دلیل هر ساله افراد زیادی به ترکیه مهاجرت می کنند.
کشور ترکیه با بسیاری از کشورهای اطراف خود از جمله ایران در حال تجارت و معامله است و افراد زیادی از ایران در حال کار در شرکت های ترکی چه در ایران و چه در کشور ترکیه هستند.

آموختن زبان شيرين تركي,learning turkish language,آموزش زبان ترکی استانبولی با استانبول سرا
آموختن زبان شيرين تركي,learning turkish language,آموزش زبان ترکی استانبولی با استانبول سرا

یکی از معیارهای اصلی شرکت های ترکی برای استخدام افراد غیر بومی، داشتن تسلط کافی به زبان ترکی است. به همین دلیل افرادی که خواهان استخدام در شرکت های ترک زبان هستند، باید در دوره های آموزشی زبان ترکی شرکت کنند و به سطحی برسند که بتوانند در این شرکت ها استخدام شوند.

از مهمترین روش ها برای آموزش زبان ترکی، استفاده از خودآموز آموزشی زبان ترکیبرنامه اندروید آموزش زبان ترکی استانبولی”است که به طور خصوصی و با زبانی کاملا ساده وبه بهترین شیوه های آموزش زبان شیرین ترکی رو به شما یاد می دهد.  و زبان آموزان با استفاده در این دوره ها می توانند زبان ترکی را به خوبی یک فرد بومی یاد بگیرند.

اگر از آن دسته از زبان‌آموزانی هستید که کلاس‌های گروهی را تجربه کرده‌اید، رفت‌وآمد در مسیرهای پرترافیک، کلاس‌های پرجمعیت، هم‌سطح نبودن و عدم هماهنگی به لحاظ علمی و از همه مهم‌تر، قرار گرفتن در معرض اشتباهات دیگر زبان‌آموزان (چه گرامری و چه تلفظی) از مشکلاتی است که به خوبی از آن‌ها آگاه هستید. به همه‌ی این‌ها، تدریس منابع قدیمی و خسته‌کننده و مقرون به صرفه نبودن کلاس‌های خصوصی را هم اگر اضافه کنید، مجموعه‌ی دلایل شما برای به تعویق افتادن پروسه‌ی یادگیری زبان ترکی استانبولی، کامل می‌شود.

اما در برنامه اندروید آموزش زبان ترکی استانبولی، تمامی شرایط مهیا شده تا این روند، با کیفیت و سرعت هرچه تمام‌تر، به سرانجام برسد.

در این دوره، زبان‌آموز، تنها به تماشای یک فیلم آموزشی نمی‌پردازد. این دوره‌ها به گونه‌ای طراحی شده که کاربر، خود را در محیطی کاملا شبیه محیط کلاس احساس می‌کند و به مطالب آموزشی متنوع و جذاب، از تمرین و آموزش دسترسی دارد.

Yabancılar için Türkçe,آموزش زبان ترکی استانبولی در سفر به ترکیه,آموزش زبان ترکی
Yabancılar için Türkçe,آموزش زبان ترکی استانبولی در سفر به ترکیه,آموزش زبان ترکی

کشور ترکیه اقتصادی قوی و محکم دارد و فرصت های شغلی در این کشور نسبت به کشورهای اطراف بهتر و بیشتر است از این رو افراد زیادی از کشورهای مختلف برای پیدا کردن کار یا ثبت شرکت برای خود، کشور ترکیه را برای مهاجرت انتخاب می کنند. به همین دلیل یادگیری اصطلاحات و واژه های کاری زبان ترکی، یکی از مهمترین دلایل برای داشتن کسب و کاری موفق است.

* در مطالب بعدی شما را با جزییات بیشتری از روند اخذ اقامت ترکیه و چگونگی دریافت ویزا‌های مختلف برای کشور ترکیه آشنا خواهیم کرد، پس اگر به دنبال بهترین روش برای اخذ اقامت ترکیه هستید مطالب بعدی ما را جتما دنبال کنید.

روند اخذ اقامت ترکیه:

کاملترین راهنمای اجاره خانه و اخذ اقامت کشور ترکیه +فیلم همراه با جزییات کامل و قدم به قدم به طوری که خودتون (بدون نیاز به شخص با کارگرار خاصی) با کمترین هزینه ممکن،راحت و آسان،هم اقامت یکساله کشور ترکیه رو بگیرید .

دوست عزیز،دیگه نیازی به خرج هزینه های اضافی و دلهره های مهاجرت به ترکیه و استانبول نیست.

هرآنچه که باید برای اجاره خانه و اخذ اقامت کشور ترکیه بدونی رو بهت میگم تا با خیال راحت مهاجرت کنی و از اقامتت لذت ببری…

💎کاملترین راهنمای اجاره خانه و اخذ اقامت کشور ترکیه +فیلم را دریافت کنید و با خیال راحت مهاجرت کنید

کاملترین راهنمای اجاره خانه و اخذ اقامت کشور ترکیه +فیلم

روش های آموزش زبان ترکی برای مهاجرت:

هر کدام از موسسات آموزشی، روشی مخصوص برای آموزش زبان ترکی دارند. برنامه اندروید آموزش زبان ترکی استانبولی” با ارائه جدیدترین و بهترین متدهای آموزشی، به عنوان یکی از بهترین برنامه های آموزشی شناخته شده است. در برنامه اندروید آموزش زبان ترکی استانبولی” می توانید در بهترین دوره های آموزشی زبان ترکی شرکت کرده و به بهترین نحو زبان ترکی را یاد بگیرید.

دیدن فیلم های ترکی و گوش دادن به موسیقی های ترکی کمک بزرگی به تقویت مهارت شنیداری و گفتاری شما می کند. با دیدن فیلم با گویش ها و محاوره های روزمره ترکی آشنا می شوید.برنامه اندروید آموزش زبان ترکی استانبولی” از زبان آموزان می خواهد بعد از دیدن فیلم، مکالمه آن بخش را یادداشت کنند و سپس همان بخش را با آنها تمرین می کند. دیدن اخبار به زبان ترکی هم عامل موثری برای یادگیری زبان ترکی محسوب می شود.

کلمات کلیدی ترکی استانبولی در سفر به ترکیه,یادگیری زبان ترکی استانبولی در ۳ گام کاربردی
کلمات کلیدی ترکی استانبولی در سفر به ترکیه,یادگیری زبان ترکی استانبولی در ۳ گام کاربردی

در برنامه اندروید آموزش زبان ترکی استانبولی” تدریس خصوصی زبان ترکی ویژه تحصیل، کار و سرمایه گذاری در ترکیه برگزار می شود. افرادی که به قصد ادامه تحصیل به کشور ترکیه مهاجرت می کنند بعد از شرکت در دوره های مبتدی و پیشرفته می توانند اقدام به مهاجرت کنند. یکی از مهمترین شرایط برای ادامه تحصیل و شرکت در دانشگاه های این کشور، آشنا بودن با زبان ترکی است.

معرفیİSMEK:

İSMEK در سال ۱۹۹۶ فعالیت خود را آغاز کرده است و تا امروز حدود ۳ میلیون نفر را تحت تعلیم قرار داده است.۲۴۲ مراکز İSMEK در نقاط مختلف استانبول وجود دارد و در ۴۰ بخش و۷۵۲شاخه آموزش میدهد; شایان ذکر است که علاوه بر آموزش ، خدماتی دیگری همچون سمینار ، نمایشگاه ، کار آفرینی، انتشارات ، مسابقات ، فروش محصولات و … ارائه میدهد. 

İSMEK برای اهالی استانبول مهارت و شغل به ارمغان می آورد و توانایی شغلی ایجاد کرده و صنایع دستی و سنتی را احیاء میکند; روابط شخصی و اجتماعی اشخاص را بهبود میبخشد;مراکز آموزشی İSMEK که به عنوان یک دانشگاه مردمی شناخته شده در تمام دنیا بعنوان الگو پذیرفته شده است و حدود ۳۰۰۰ مربی متخصص در حیطه ی شغلی خود ; مشغول تدریس میباشند. 

معرفیİSMEK,کلاس زبان ترکی در استانبول,آموزش رایگان زبان ترکی استابولی
معرفیİSMEK,کلاس زبان ترکی در استانبول,آموزش رایگان زبان ترکی استابولی

شعار مراکز فنی حرفه‌ای در ترکیه İSMEK :

آموزش تا پایان عمر؛ این شعار مراکز فنی حرفه‌ای ترکیه İSMEK است. این مراکز برای تمامی سنین دوره‌هایی را با هدف کارآفرینی برگزار می‌کنند.

شهرداری استانبول مراکز آموزشی ایسمک را در نقاط مختلف شهر احداث کرده است. این مراکز; انواع آموزشهای هنری و کسب و کار را به اهالی استانبول بصورت رایگان ارائه می دهد.مرکز آموزشی İSMEK همه چیز با هیچ پولی!

در ادامه قسط داریم به این سوالات پاسخی جامع بدهیم پس با ما همراه باشید.

❓ “آیا اتباع خارجی هم می‌توانند در دوره‌های İSMEK شرکت کنند؟”

❓ “شرایط ثبت‌نام در دوره‌های İSMEK چیست؟”

“مدارک لازم برای ثبت‌نام در دوره‌هایİSMEK چیست؟”

“دوره‌هایİSMEK چقدر طول می‌کشند؟”

İSMEK چه آموزشی می دهد؟”

ismek,آموزش رایگان زبان ترکی استابولی,معلم زبان تركي در استانبول
ismek,آموزش رایگان زبان ترکی استابولی,معلم زبان تركي در استانبول

درباره مراکز فنی حرفه‌ای ترکیه İSMEK :

مراکز فنی حرفه‌ای استانبول İSMEK توسط شهرداری این شهر در نقاط مختلف استانبول ایجاد شده است. این مراکز با شعار آموزش در تمام طول عمر، در سال ۱۹۹۶، تاسیس شد و حدود ۳۰۰ مربی در ۴۰ رشته اصلی مشغول آموزش در این مراکز هستند. مراکز İSMEK بیشتر در زمینه آموزش‌های هنری و کسب و کار مشغول فعالیت هستند. تا به حال ۲۴۲ مرکز İSMEK در استانبول تاسیس و تا به حال به ۳میلیون نفر آموزش داده شده است. این مراکز به عنوان دانشگاه مردمی به صورت رایگان دوره‌هایی برای افزایش مهارت‌های کشورش برگزار می‌کند.

ismek,آموزش رایگان زبان ترکی استابولی,معلم زبان تركي در استانبول
ismek,آموزش رایگان زبان ترکی استابولی,معلم زبان تركي در استانبول

⛔️ حوزه فعالیت مراکز فنی حرفه‌ای ترکیه İSMEK :

در İSMEK ، آموزش در ۴۰ رشته و ۷۵۲ زیر شاخه می باشد.

در İSMEK ، برنامه‌هایی مانند: سمینار، نمایشگاه، کارآفرینی، انتشارات، مسابقات، فروش محصولات و… وجود دارد.

درİSMEK ، بیشتر درحوزه کارآفرینی فعالیت دارد و مهارت های لازم برای ورود جوانان به بازار کار را آموزش میدهد.

در İSMEK ، برای احیای سنت‌های کشور ترکیه دوره‌هایی در خصوص آموزش صنایع دستی برگزار می‌کند.

در İSMEK ، یکی از اهداف  بهبود روابط اجتماعی است.

در İSMEK ، دارای سالن‌های وزشی برای آموزش رشته‌های ورزشی دارند.

 

آموزش زبان ترکی ویژه مهاجرت,آموزش رایگان زبان ترکی استابولی,ismek
آموزش زبان ترکی ویژه مهاجرت,آموزش رایگان زبان ترکی استابولی,ismek

⛔️ چه افرادی در این مراکز İSMEK می‌توانند تحصیل کنند؟

در İSMEK ، افراد متقاضی می توانند در همه سطوح از مبتدی تا متخصص در این دوره‌ها شرکت کنند.

در İSMEK ، افرادی که شرایط خاص دارند مانند افراد معلول، زندانیان و بیماران روحی و… دوره‌های ویژه ای تدارک دیده شده است.

در İSMEK ، برای افرادی که بیش از ۶۰ سال سن دارند نیز برنامه‌هایی در این مراکز وجود دارد.

در İSMEK ، تمام افراد ۱۶سال به بالا می‌توانند به صورت رایگان در دوره‌های این مراکز شرکت کنند.

در İSMEK ، دوره‌های مختلفی برای کودکان اجرا می‌شود.

 

چه افرادی در این مراکز ایسمک می‌توانند تحصیل کنند,آموزش رایگان زبان ترکی استابولی,آموزش برای مهاجران کشورترکیه
چه افرادی در این مراکز ایسمک می‌توانند تحصیل کنند,آموزش رایگان زبان ترکی استابولی,آموزش برای مهاجران کشورترکیه

⛔️ مدارک لازم برای ثبت‌نام در دوره‌هایİSMEK:

اتباع خارجی هم به شرط داشتن کارت شناسایی (کارت کیملیک) می‌توانند در این دوره‌ها شرکت کنند. البته به خاطر بسپارید کارت کیملیک زمانی برای شما صادر می‌شود که بتوانید اقامت بگیرید.

شما بعد از گرفتن کیملیک میتوانید از خدمات رایگان ایسمک استفاده کنید.

اقامت ترکیه با اجاره خانه,اجاره خانه و اخذ اقامت کشور ترکیه,اخذ اقامت یکساله ترکیه از طریق اجاره خانه,تمامی مراحل اجاره خانه و اخذ اقامت کشور ترکیه
اقامت ترکیه با اجاره خانه,اجاره خانه و اخذ اقامت کشور ترکیه,اخذ اقامت یکساله ترکیه از طریق اجاره خانه,تمامی مراحل اجاره خانه و اخذ اقامت کشور ترکیه

💎راهنمای  کامل دریافت اقامت تضمینی کشور ترکیه در دستان شما

 

کاملترین راهنمای اجاره خانه و اخذ اقامت کشور ترکیه +فیلم

 

دوره‌هایİSMEK چقدر طول می‌کشند؟

زمان این دوره‌ها بستگی به رشته مورد نظر داردو اکثر دوره‌ها بین ۳٫۵ تا ۱۰ ماه طول می‌کشد.

و زمان شروع کلاس ها از اوایل ایلول یا همان اواسط شهریور است.جهت کسب اطلاعات بیشتر به شعبات İSMEK در سراسر استانبول مراجعه کنید.

اپلیکیشن اندرویدآموزش زبان ترکی استانبولی,Yabancılar için Türkçe,پکیج های صوتی و تصویری آموزش ترکی استانبولی
اپلیکیشن اندرویدآموزش زبان ترکی استانبولی,Yabancılar için Türkçe,پکیج های صوتی و تصویری آموزش ترکی استانبولی

İSMEK چه آموزشی می دهد؟

این مرکز آموزشی در طیف وسیعی از انواع شاخه ها از جمله : صنایع دستی ، زبان ، کامپیوتر ، حسابداری ، خیاطی ، آرایشگری ، هنرهای تجسمی و …. بصورت کاملا رایگان برای عموم دوره های مبتدی و تخصصی برگزار میکند; همچنین برای افراد معلول ، زندانیان ، بیماران روحی و این قبیل اشخاص نیز انواع دوره های آموزشی را برگزار میکند.

هزینه کلاس زبان ترکی در استانبول,آموزش رایگان زبان ترکی استابولی,ismek
هزینه کلاس زبان ترکی در استانبول,آموزش رایگان زبان ترکی استابولی,ismek

ایسمک با تجربه ی ۲۲ ساله در بخش های مختلف برای هر شخص مشتاقی ; آموزشهای تخصصی ارائه داده و آنها را برای دنیای کسب و کار آماده میکنند; برای افراد بالای ۶۰ سال نیز برنامه ها و مراکز ویژه ای در نظر گرفته شده است. 

برای دانش آموزان در تعطیلات تابستانی ; کلاسهای تابستانی ; و همچنین سالنهای ورزشی برای عموم مراجعه کننده گان موجود میباشد.

İSMEK در استانبول:

در صورتیکه میخواهید به شغلی در استانبول بپردازید و ویزای کار ترکیه دریافت کنند ولی تخصص مورد نظر را ندارید و یا مایل هستید یک حرفه ای را به رایگان یاد بگیرید میتوانید از خدمات مراکز فنی و حرفه ای در استانبول استفاده کنید که به ایسمک ismek مشهور است.

آموزش رایگان زبان ترکی استابولی-ismek,آموزش رایگان زبان ترکی استابولی,آموزش برای مهاجران کشورترکیه
آموزش رایگان زبان ترکی استابولی-ismek,آموزش رایگان زبان ترکی استابولی,آموزش برای مهاجران کشورترکیه

دراستانبول شهرداری برای بالا بردن سطح فرهنگ و افزایش کار این مراکز را بصورت رایگان در۴۰ رشته اصلی که هر کدام دارای تعدادی زیرشاخه هستند ، راه اندازی کرده است.

معرفی مراکز آموزش فنی حرفه ای ایسمک (ismek),آموزش رایگان زبان ترکی استابولی
معرفی مراکز آموزش فنی حرفه ای ایسمک (ismek),آموزش رایگان زبان ترکی استابولی

اتباع خارجی هم در صورت داشتن اقامت ترکیه میتوانند در این کلاس ها شرکت کنند. دوره این کلاس ها از ۳.۵ تا ۱۰ ماه است که بستگی به رشته آموزشی دارد. برای ثبت نام در این مراکز باید در سایت ismek پیش ثبت نام کنید و با مراجعه حضوری و ارائه کپی کارت اقامت ثبت نام قطعی رو انجام دهید.

اقامت ترکیه با اجاره خانه,اجاره خانه و اخذ اقامت کشور ترکیه,اخذ اقامت یکساله ترکیه از طریق اجاره خانه
اقامت ترکیه با اجاره خانه,اجاره خانه و اخذ اقامت کشور ترکیه,اخذ اقامت یکساله ترکیه از طریق اجاره خانه

شاخه های اصلی İSMEK:

۱- فناوری چوب

۲- خانواده و دانستنی های مصرف

۳- کفش و صنایع نساجی

۴- باغبانی

۵- فناوری اطلاعات

۶- تکامل و آموزش کوذکان

۷- صنایع دستی

۸- روزنامه نگاری

۹- فناوری مواد غذایی

۱۰- فن آوری تولید پوشاک

۱۱- کارهای اداری و دبیرخانه

۱۲- گرافیک و عکاسی

۱۳- زیبایی و مراقبت از مو

۱۴- روابط عمومی و سازمان

۱۵- نقشه برداری سا ختمان

۱۶- خدمات بیمار و سالمند

۱۷- سلامت حیوانات

۱۸- پرورش حیوانات

۱۹- قانون

۲۰- فناوری ساختمان

۲۱- توسعه شخصی و آموزش و پرورش

۲۲- خدمات گردشگری

۲۳- جواهرات و اشیاء قیمتی

۲۴- فن آوری و ماشین آلات

۲۵- چاپ

۲۶- تکنولوژی وسایل نقلیه موتوری

۲۷-حسابداری و امور مالی

۲۸- موسیقی و هنرهای نمایشی

۲۹- خواندن و نوشتن

۳۰- بازاریابی

۳۱- رادیو و تلویزیون

۳۲- سلامت

۳۳- طراحی و هنر

۳۴- ورزش

۳۵- سرامیک و شیشه

۳۶- کشاورزی

۳۷- فناوری نساجی

۳۸- نصب و راه اندازی دستگاههای تهویه مطبوع

۳۹- زبان خارجی

۴۰- خدمات غذایی و آشامیدن

لازم بذکر است که این دوره ها برای افراد بالای ۱۶ سال می باشد.

نگاهی کوتاه بهİSMEK:

مراکز آموزشی ismek انواع آموزشهای هنری و کسب وکار را به اهالی استانبول بصورت رایگان ارائه میدهد.

شهرداری استانبول مراکز آموزشی ismek را با شعار آموزش در تمام طول عمر ، در نقاط مختلف شهر احداث کرده است.

مراکز ismek در سال ۱۹۹۶ فعالیت خود را آغاز کرده، تا امروز حدود ۳ میلیون نفر را تحت تعلیم قرار داده.

 تعداد ۲۴۲ مراکز ismek در نقاط مختلف استانبول وجود دارد ، در ۴۰ بخش و۷۵۲شاخه آموزش میدهد. علاوه بر آموزش ، خدماتی دیگری همچون سمینار ، نمایشگاه ، کار آفرینی، انتشارات ، مسابقات ، فروش_محصولات و … ارائه میدهد.

 مراکز ismek، برای اهالی استانبول مهارت و شغل به ارمغان می آورد، توانایی شغلی ایجاد کرده و صنایع دستی و سنتی را احیاء میکند، روابط شخصی و اجتماعی اشخاص را بهبود میبخشد.

 مراکز ismek که به عنوان یک  دانشگاه مردمی شناخته شده در تمام دنیا بعنوان الگو پذیرفته شده است.

حدود ۳۰۰۰ مربی متخصص در حیطه ی شغلی خود ، مشغول تدریس میباشند.

این مرکز آموزشی ismek در طیف وسیعی از انواع شاخه ها از جمله : صنایع دستی ، زبان ، کامپیوتر ، حسابداری ، خیاطی ، آرایشگری ،هنرهای تجسمی و …. بصورت کاملا رایگان برای عموم دوره های مبتدی و تخصصی برگزار میکند.

همچنین برای افراد معلول ، زندانیان ، بیماران روحی و این قبیل اشخاص نیز انواع دوره های آموزشی را برگزار میکند.

مراکز ismek با تجربه ی ۲۲ ساله در بخش های مختلف برای هر شخص مشتاقی ، آموزشهای تخصصی ارائه داده و آنها را برای دنیای کسب و کار آماده میکنند.

مراکز ismek برای افراد بالای ۶۰ سال نیز برنامه ها و مراکز ویژه ای در نظر گرفته شده است.

برای دانش آموزان در تعطیلات تابستانی ، کلاسهای تابستانی ، و همچنین سالنهای ورزشی برای عموم مراجعه کننده گان موجود میباشد.

تمام ساکنین بالای ۱۶ سال استانبول میتوانند در این دوره های آموزشی رایگان شرکت کنند.

برای کودکان نیز دوره ها و مراکز مخصوص به خود وجود دارد که در طول سال میتوانند از آن استفاده کنید.

برای ثبت نام در این دوره ها کافیست کارت شناسایی و کپی کارت رو به یکی از این مراکز ببرید و دوره ی مورد نظرتون رو ثبت نام کنید.

کارت شناسایی یا کیملیک ، زمانی برای شما صادر میشه که بتونید اقامت بگیرید حالا این اقامت میتونه از طریق اقامت توریستی باشه یا خرید ملک و یا هر نوع دیگری. شما بعد از گرفتن کیملیک میتونید از خدمات رایگان ismek استفاده کنید.

قوانین جدید اخذ اقامت ترکیه با اجاره ملک ترکیه,سوال و جواب های اجاره خانه و اخذ اقامت ترکیه-استانبول,اجاره خانه در استانبول ترکیه,دریافت اقامت ترکیه و مراحل آن
قوانین جدید اخذ اقامت ترکیه با اجاره ملک ترکیه,سوال و جواب های اجاره خانه و اخذ اقامت ترکیه-استانبول,اجاره خانه در استانبول ترکیه,دریافت اقامت ترکیه و مراحل آن

💎کاملترین راهنمای اجاره خانه و اخذ اقامت کشور ترکیه +فیلم را دریافت کنید و با خیال راحت مهاجرت کنید

کاملترین راهنمای اجاره خانه و اخذ اقامت کشور ترکیه +فیلم

نظرات کاربران İSMEK:

سلام من در کلاس های رایگان ismek ثبت نام کردم اما به علت مراجعه کننده زیاد به من اعلام کردن که تو لیست زاپاسی هستم و باید تا زمان تماس مرکز ismek صبر کنم و اگر با نمن تماس نگرفتن در دوره بعدی مجدد ثبت نام کنم که برای من خیلی ناخوشاینده

همینجور که میدانید کرایه وسایل نقلیه عمومی در کشور ترکیه گران هست و مراکز ismek چسبیده به خانه یا محل کار شما یا محل اقامت شما نیست و زمان و هزینه زیادی در راه هدر میره و اگر شاغل باشید بهترین راه یادگیری توسط خودتونه 

دوستانی که قصد ثبت نام در ismek رو  دارید این نکته باید بدونید که حضور و غیاب هر جلسه دو بار انجام میشه و اگر غیبت کنید شما رو حذف میکنن و فردی از لیست زاپاسی جایگزین شما میشه متاسفانه

بنظر من ismek برای آدم های بیکار خوبه چون مثل مدرسه قانون داره

در این موسسه ها فقط زبان ترکی استفاده میشه و حتی مربی تسلط کافی به زبان انگلیسی هم ندارن و برای کسانی که مبتدی هستن خیلی سخت و خسته کننده هست چون منظور مربی رو نمیفهمی

دانلود آموزش زبان ترکی استانبولی«برنامه اندروید آموزش زبان ترکی استانبولی»:

علاقه مندان به یادگیری این زبان می توانند هر شب هنگام خواب و حتی در طول روز به هنگام استراحت، کار، رانندگی و … یک درس را به صورت مکرر گوش داده و تمرین نمایند. در پایان این دوره ، شما لغات و جملات مورد نیاز و پرکاربرد این زبان را فرا خواهید گرفت.

زبان ترکی استانبولی در سفر با تلفظ,برنامه اندروید آموزش زبان ترکی استانبولی,learning turkish language
زبان ترکی استانبولی در سفر با تلفظ,برنامه اندروید آموزش زبان ترکی استانبولی,learning turkish language

برای دانلود دوره آموزشی زبان ترکی با فیلم روی دکمه زیر کلیک کرده و برنامه رو دریافت کنید👇👇

دانلود بهترین برنامه خودآموز زبان ترکی استانبولی

 

برای “دانلود دیکشنری ترکی فارسی برای گوشی اندروید” روی دکمه زیر کلیک کرده و برنامه رو دریافت کنید

👇👇

دانلود دیکشنری آفلاین ترکی فارسی برای گوشی اندروید

سخن آخر:

در آخر توصیه می‌کنیم که اگر راهی ترکیه و شهر استانبول هستید مطالب معروفترین محله های استانبول را از دست ندهید که بی‌شک راهنمای خوبی برایتان خواهد بود

دیدنی های شهر استانبول – ترکیه

و اگر از مطالب سایت استانبول سرا  استفاده کافی رو بردید خوشحال میشیم در قسمت پایین به این مطلب با کلیک بر روی ۵ستاره امتیاز دهید

[toc]

آموزش رایگان زبان ترکی استابولی-ismek

امتیاز - 93%

93%

امتیاز

اگه علاقه مند به آموزش زبان ترکی استانبولی به صورت رایگان هستید،حتما این پست استانبول سرا رو تا آخر ملاحظه کنید.چون پیشنهاد های خیلی خوبی برای یادگیری راحت و سریع زبان ترکی استانبولی براتون داریم. ismek ، شهرداری استانبول کلاس های رایگان آموزشی در ترکیه را برای علاقه مندان به یادگیری زبان مختلف

User Rating: 4.11 ( 4 votes)
پکیج کامل فنون یادگیری زبان ترکی راحت و بدون قید و شرط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس