معماری
خانه / آموزش زبان ترکی استابولی / آموزش زبان ترکی استانبولی با فیلم و کلیپ (گام به گام)
پشتیبانی و مشاوره رایگان اخذ اقامت ترکیه و مهاجرت

آموزش زبان ترکی استانبولی با فیلم و کلیپ (گام به گام)

آموزش زبان ترکی استانبولی با فیلم و کلیپ خیلی ساده و روان به همراه درسهای جذاب یادگیری زبان ترکی، فقط ۳۰ دقیقه در روز ترکی یاد بگیرید. چه یک مبتدی باشید و بخواهید با اصول اولیه شروع کنید و چه بخواهید خواندن ، نوشتن و صحبت کردن را تمرین کنید ، این برنامه از نظر علمی اثبات شده است.

ویژه گی های برنامه آموزش زبان ترکی استانبولی با فیلم و کلیپ (به صورت گام به گام) :

دروس این برنامه با سبک یادگیری شما سازگار است. همچنین این برنامه به صورت خود آمور زبان ترکی استانبولی،طراحی شده است.

  • یادگیری سریع زبان ترکی

با استفاده از این برنامه خیلی سریعتر از هر روش دیگری میتونید زبان ترکی استانبولی را یاد بگیرید.

  • آموزش زبان ترکی بصورت کامل از پایه تا پیشرفته با فیلم و کلیپ

تمامی درس های آموزشی به صورت فیلم و کلیپ هستند لذا میتونید خیلی راحت درس ها رو یاد بگیرید

 آموزش های اپلیکیشن یادگیری ترکی استانبولی به صورتی تنظیم شده که در سریع ترین زمان ممکن بتونید بر ترکی استانبولی تسلط پیدا کنید و ترکی صحبت کنید.

برای دانلود بهترین برنامه خودآموز زبان ترکی استانبولی روی دکمه زیر کلیک کرده و برنامه رو دریافت کنید👇👇

دانلود بهترین برنامه خودآموز زبان ترکی استانبولی

Yabancılar için Türkçe,آموزش زبان ترکی استانبولی در سفر به ترکیه,آموزش زبان ترکی
Yabancılar için Türkçe,آموزش زبان ترکی استانبولی در سفر به ترکیه,آموزش زبان ترکی

اپلیکشن آموزش زبان ترکی برای چه افرادی مناسب است؟

آیا شما جزء آن دسته از افراد هستید که تازه کار هستند و می خواهند در حداقل زمان مبانی اولیه زبان ترکی استانبولی را به صورت کاربردی و مفید بیاموزند، اما وقت آن را ندارند که در کلاس های زبان ترکی شرکت کنند؟ در این صورت انتخاب « آموزش زبان ترکی استانبولی بصورت حرفه ای و پیشرفته با گوشی اندروید» راه حل مناسب و درستی است .زیرا این دوره خودآموز به صورت خاص برای افراد مبتدی طراحی شده است.  ما می خواهیم که در راه خودآموزی زبان ترکی به بهترین نحو به شما کمک کنیم . از این رو راهنمایی ها و توضیحات بسیار ساده ای را خواهید یافت که باعث یادگیری بهتر شما می شود.

خودآموز زبان ترکی استانبولی بدون نیاز به کلاس

آموزش گام به گام زبان ترکی استانبولی:

امروزه اهمیت و نقش زبان در برقراری ارتباط بین ملل مختلف و همچنین سفر به دیگر کشورها بر کسی پوشیده نیست. اگرقصد سفر به کشور ترکیه را داریدتا از شهرهای مختلف و یا اماکن گردشگری آن دیدن کرده و یا از مراکز خرید رنگارنگ و متنوع آن خرید کنید ، حتمآ قبل از رفتن، زمانی را به تجدید معلومات خود در زمینه ی واژگان و اصطلاحات روزمره و ضروری زبان ترکی که قابل استفاده در هتل، هواپیما، حمل و نقل عمومی و… میباشند اختصاص دهید. اگر علاقمند به فراگیری کامل زبان ترکی هستید ، توصیه ما به شما استفاده از برنامه اندروید آموزش زبان ترکی استانبولی”میباشد.

آموختن زبان شيرين تركي خيلي آسان است.

زبان تركي يكي از زبانهايي است كه علاوه بر ايران در چندين كشور دنيا از جمله تركيه, جمهوري آذربايجان, بيشتر جمهوري هاي قفقاز و حتي در چندين كشور اروپايي مانند آلمان, فرانسه و … به عنوان يكي از زبانهاي مطرح كاربرد دارد زيرا در آن كشورها تعداد زيادي ترك به عنوان اقليت قابل توجه زندگي مي كنند كه داراي حق و حقوق فرهنگي خود مي باشند.

علاوه بر آن با توجه به اينكه تمامي افعال زبان تركي از يك قاعده واحد تبعيت مي كنند و داراي ريشه هستند بنابراين هم ياد گرفتن آن آسان است و از سوي ديگر با يادگرفتن يك لهجه از زيان تركي قادر خواهيد بود با افرادي كه به لهجه هاي مختلف تركي صحبت مي كنند ارتباط برقرار كنيد.

آموختن زبان شيرين تركي,learning turkish language,آموزش زبان ترکی استانبولی با استانبول سرا
آموختن زبان شيرين تركي,learning turkish language,آموزش زبان ترکی استانبولی با استانبول سرا

بنابر اين در اين سايت آنچه كه براي يك شخص براي برقراري ارتباط و انجام امور روزمره به زبان تركي لازم است, در قالب درس هاي مختلف آورده خواهد شد. اميد كه در اين زمينه موفقيت هايي حاصل گردد.

یادگیری زبان ترکیه مانند پیدا کردن یک دوست خوبه، باید علاوه بر پیدا کردنش، بتونید همیشه اون را داشته باشید. چون زبان چیز بسیار فراری هست.پیشنهاد ما به افراد پر مشغله که وقت رفتن به کلاس را ندارند و از طرفی میخواهند که همیشه با زبان در تعامل باشند،«برنامه اندروید آموزش زبان ترکی استانبولی»است. سایت استانبول سرا  محوریت آموزش های آن آموزش های تعاملی است. شما در هرکجا و هر زمان که بخواهید فقط با یک گوشی موبایل می توانید به«برنامه اندروید آموزش زبان ترکی استانبولی» ساعت از آموزش های سایت خودتون دسترسی داشته باشید.

بیش از ۷۰ میلیون نفر در دنیا به زبان ترکی صحبت می‌کنند که اغلب ساکن ترکیه و قبرس هستند. ترکیه مقصد جهانگردی و کاری بسیاری از ایرانی‌هاست. بنابراین عجیب نیست که زبان ترکی استانبولی در فهرست یادگرفتنی‌هایمان باشد. برای یادگیری زبان ترکی، فراگیری حروف الفبا شروع خوبی است. با دانستن الفبا به‌راحتی می‌توانید کلمات را بخوانید حتی اگر دقیقا متوجه معنای آنها نشوید. سپس قواعد دستوری پایه‌ای و ساختار جملات را بیاموزید. مطمئن باشید با کمی تمرین می‌توانید به زبان ترکی صحبت کنید

اگر علاقه‌مند به سفر به کشور زیبای ترکیه هستید، آشنایی با امکان دیدنی ترکیه، استانبول و دیگر شهر های توریستی ترکیه کافی نیست. در ترکیه برخلاف هماننده دیگر کشور های توریستی به راحتی نمی توانید به زبان انگلیسی با مردم ارتباط برقرار کنید،پس آشنایی با چند کلمه ترکی استانبولی به شما در طول سفر با  تور استانبول حتما کمک می کند تا خود را نزدیک تر به مردم ترکیه حس کنید. مردم کشور ترکیه بسیار خون گرم و مهربان اند،اما اگر بهزبان ترکی استانبولی صحبت کنید، مسلما صمیمانه تر مورد استقبال ترکیه ای هاقرارخواهید گرفت.

لذت سفر به هر کشور خارجی ارتباط برقرار کردن با زبان آن کشور است. در طول سفر به ترکیه، هنگام بازدید از امکان دیدنی ترکیه حتما کلمات پر کابرد و کلیدی ترکی استانبولی زیادی را خواهید شنید، در ادامه شما را با کلمات پر کاربرد ترکی استانبولی آشنا خواهیم کرد تا در طول سفر با تور ترکیه حس راحتی و آرامش بیشتری داسته باشید و از ارتباط برقرار کردن با مردم خونگرم ترکیه لذت ببرید.

به دوره ی جدید آموزش زبان ترکی استانبولی با «برنامه اندروید آموزش زبان ترکی استانبولی» خوش آمدید. از این که تصمیم گرفته اید ترکی استانبولی را با ما بیاموزید خرسندیم.

دوره آموزش زبان با«برنامه اندروید آموزش زبان ترکی استانبولی» برای چه افرادی مناسب است؟

آیا شما جزء آن دسته از افراد هستید که تازه کار هستند و می خواهند در حداقل زمان مبانی اولیه زبان ترکی استانبولی را به صورت کاربردی و مفید بیاموزند ، اما وقت آن را ندارند که در کلاس های زبان ترکی شرکت کنند؟ در این صورت انتخاب «برنامه اندروید آموزش زبان ترکی استانبولی» راه حل مناسب و درستی است.

زیرا این دوره خودآموز به صورت خاص برای افراد مبتدی طراحی شده است. ما می خواهیم که در راه خودآموزی زبان ترکی به بهترین روش به شما کمک کنیم . از این رو در این«برنامه اندروید آموزش زبان ترکی استانبولی» تذکرات ، راهنمایی ها و توضیحات بسیار ساده ای را خواهید یافت که باعث یادگیری بهتر شما می شود و در کنار آن تمرین های زیادی هم انجام خواهید داد.

برای دانلود دوره آموزشی زبان ترکی با فیلم روی دکمه زیر کلیک کرده و برنامه رو دریافت کنید👇👇

دانلود بهترین زبان خودآموز ترکی استانبولی

وقتی شما این دوره را به پایان برسانید، قادر خواهید بود درباره موضوعات عمومی و موقعیت های روزمره و ساده منظور خود را به زبان ترکی بیان نمایید.

💎 قابلیت های برنامه آموزش ترکی استانبولی (کاملترین آموزش ویدیوای) :

✅ یاد آوری مرور درس های آموزش ترکی

✅ اضافه شدن درس های جدید به برنامه

✅ تشویق کاربر یادگیری بیشتر درس ها

✅ فیلم آموزشی ترکی استانبولی (به زودی)

پکیج کامل فنون یادگیری زبان ترکی راحت و بدون قید و شرط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس